USŁUGI DORADCZO – SZKOLENIOWE

  • Firma Tacho poleca Państwu przygotowanie i zorganizowanie, a także udział w szkoleniach.konferencjach, kursach, seminariach lub warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych wykładowców i trenerów, zajmujących się od wielu lat na polskim rynku edukacją, ksztalceniem, przekazywaniem wszelakiej wiedzy dostosowanej do dynamicznie zmieniającego się prawa i przepisów dotyczących wszystkich obszarów działalności gospodarczej, od szkolnictwa, bankowości, po sektor publiczny włącznie.
    Szkolenia, w których chcą Państwo uczestniczyć, są przez nas organizowane dla wszystkich grup zawodowych, instytucji, firm, przedsiębiorstw oraz korporacji.Tematyka szkoleń i konferencji jest dostosowana w każdym przypadku indywidualnie, w zależności od oczekiwań zainteresowanego szkoleniem z możliwością ich zorganizowania w kilku miejscach i obiektach, tak by cena odpowiadała możliwościom organizatora szkolenia.

    Firma Tacho gwarantuje najwyższą jakość kursów i szkoleń, a poziom zapewnia najlepsza w kraju kadra, prowadząca od wielu lat szkolenia w zakresie prawa zamówień publicznych, ustawy o finansach publicznych, bankowości, zagadnień ekonomii i prawa, prowadzenia sektora prywatnego i publicznego, w tym jednostek samorządu terytorialnego.

  • Firma Tacho gwarantuje najwyższej jakości usługi doradztwa prawnego,edukacyjno – zawodowego, technicznego, a także w zakresie budownictwa i transportu.
  • Firma Tacho zapewnia pozaszkolne formy edukacji sportowej i rekreacyjnej poprzez organizację kursów, zajęć sportowych, rekreacyjnych z wymianą grup, a także różne formy szkół przetrwania i survivalu.